Milwaukee M12 FHAC16-501BRF Kompact Kırıcı Delici
23.499,98 TL
*23.499,98 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
T4933500781
Stok
5 Adet
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
19.583,32 TL + KDV
Milwaukee M12 FHAC16-501BRF Kompakt Kırıcı Delici
FUEL Teknolojisi ile Üst Düzey Performans
Kompakt ve Dengeli Tasarım
4 Modlu Çalışma Sistemi
AVS Anti-Vibrasyon Sistemi
Kullanım Alanları
  • Beton delme uygulamaları
  • Dübel ve ankraj montaj işleri
  • Elektrik ve tesisat uygulamaları
  • Şantiye çalışmaları
  • Profesyonel bakım ve onarım işleri
  • Dar alan delme uygulamaları
Teknik Özellikler
Özellik Değer
Marka Milwaukee
Model M12 FHAC16-501BRF
Voltaj 12V
Motor Tipi POWERSTATE Brushless
Darbe Enerjisi 1.15 J
Maksimum Darbe Oranı 4410 darbe/dk
Boşta Devir 0 - 1200 dev/dk
Maksimum Beton Delme Kapasitesi 16 mm
Optimize Delme Aralığı 5 - 12 mm