Milwaukee M18 FHX-0 Fuel Sds+ Kırıcı Delici



Milwaukee M18 FHX-0 Fuel SDS-Plus Kırıcı Delici (akü şarj cihazı dahil değildir)
Milwaukee M18 FHX-0 Fuel SDS-Plus Kırıcı Delici, profesyonel kullanıcılar için geliştirilen yüksek performanslı akülü kırıcı delici modelidir. Milwaukee’nin gelişmiş FUEL teknolojisi sayesinde güçlü darbe performansı, uzun çalışma süresi ve üstün dayanıklılık sunar. 2.5 Joule darbe enerjisi ile beton ve sert yapı malzemelerinde yüksek verimli delme işlemleri gerçekleştirirken kompakt yapısı sayesinde dar alanlarda rahat kullanım sağlar.
FUEL Teknolojisi ile Maksimum Güç
POWERSTATE brushless motor, REDLINK PLUS elektronik koruma sistemi ve REDLITHIUM akü teknolojisi ile donatılan Milwaukee M18 FHX-0 modeli yoğun profesyonel kullanım koşullarında maksimum performans sunar. Bu gelişmiş sistem cihazı aşırı yüklenme ve aşırı ısınmaya karşı korurken uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar.
2.5J Güçlü Darbe Enerjisi
2.5 Joule darbe gücü sayesinde beton, taş ve sert yapı malzemelerinde hızlı ve etkili delme performansı sunar. Dört farklı çalışma modu ile darbeli delme, kırma, sadece delme ve varyolock fonksiyonları kullanılabilir.
FIXTEC Hızlı Mandren Sistemi
FIXTEC hızlı mandren değiştirme sistemi sayesinde SDS-Plus mandren ile standart mandren arasında hızlı geçiş yapılabilir. Bu özellik kullanıcıya tek cihaz ile farklı uygulamalarda çalışma esnekliği sağlar.
AVS Anti-Vibrasyon Teknolojisi
AVS anti-vibrasyon sistemi titreşim seviyesini azaltarak daha konforlu kullanım sağlar. Uzun süreli çalışmalarda kullanıcı yorgunluğunu azaltırken çalışma hassasiyetini artırır.
Kompakt ve Ergonomik Tasarım
Kompakt gövde yapısı sayesinde baş üstü çalışmalar ve dar alan uygulamalarında rahat kullanım sunar. LED çalışma ışığı düşük ışıklı alanlarda daha net görüş sağlarken metal dişli kutusu yüksek dayanıklılık sunar.
Kullanım Alanları
- Beton delme uygulamaları
- Dübel ve ankraj montaj işlemleri
- Şantiye çalışmaları
- Elektrik ve tesisat uygulamaları
- Kırma ve kanal açma işleri
- Profesyonel bakım ve montaj çalışmaları
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Milwaukee |
| Model | M18 FHX-0 |
| Voltaj | 18V |
| Motor Tipi | POWERSTATE Brushless |
| Darbe Enerjisi | 2.5 J |
| Boşta Devir | 0 - 1330 dev/dk |
| Maksimum Darbe Oranı | 0 - 4800 darbe/dk |
| Maksimum Beton Delme Kapasitesi | 26 mm |
| Optimize Delme Aralığı | 6 - 18 mm |
| Mandren Sistemi | SDS-Plus + FIXTEC |
| Çalışma Modları | 4 Modlu |
| Anti-Vibrasyon Sistemi | AVS |
| LED Aydınlatma | Var |
| Ağırlık | Yaklaşık 3.5 kg |
| Akü ve Şarj Cihazı | Dahil Değildir |